0

O nás

Spoločnosť AJOSS vznikla v roku 2007 ako výrobca dámskej a detskej konfekcie. Sortiment sme neskôr rozšírili o strojové vyšívanie na osušky a uteráky. Jedná sa o kvalitné froté osušky a uteráky zo 100% bavlny príjemnej na dotyk s nasledovnými rozmermi: osuška 70 cm x 140 cm, uterák 50 cm x 100 cm. Na výber čo sa týka osušiek a uterákov ponúkame 25 farieb textílií a 14 farieb nití, ktoré si môžete ľubovoľne nakombinovať podľa vlastných predstáv. Vyšívame nielen mená, ale aj rozličné nápisy, logá či znamenia, obrázky. Všetko podľa vašej fantázie...

Sortiment sme neskôr rozšírili o vyšívané košieľky na krst s doplnkovým tovarom sviečka na krst, suknička na sviečku, zavinovačka, krstové oblečenie, detská osuška, detský podbradník ktoré sa tiež môžu stať originálnym darčekom pre vašich najmenších miláčikov.

Čo sa týka svadby vyšívame osušky a uteráky so svadobným motívom, ktoré následne balíme do exkluzívnych toriet, ktoré sú úplnou napodobeninou sladkej jedlej torty. Akurát, že sa v krásnych letných dňoch neroztopí :) Taktiež vyšívame saténové svadobné podbradníky s menami a svadobnými vzormi.

Náš sortiment je už rôznorodý. Vyšívame pánske, dámske aj detské tričká s humorným textom, taktiež kuchárske zástery s rôznymi humornými textami, aby lepšie chutilo :)  Pracovné oblečenie je u nás zastúpené vo veľmi širokej miere na ktoré podľa požiadavky firmy prevyšívame logo a tým sa každá jedna firma rada zviditeľní. 

Od roku 2018 sme do našej výroby zakomponovali folklór. Rôzne folklórne vzory vyšívame na osušky, uteráky, tričká, mikiny, tašky, kuchárske zástery....

Strojové vyšívanie realizujeme na najmodernejších zariadeniach, ktoré zaručujú jedinečnú kvalitu finálneho produktu. S výrobkami firmy AJOSS sa môžete stretnúť tiež v Českej republike a Nemecku. Online objednávky do 3 pracovných dní expedujeme a následne ich doručíme Slovenskou poštou prípadne kuriérom. Záleží akú formu dopravy ste si zvolili. Takže maximálne do týždňa viete mať vašu objednávku na vami zadanej adrese. Našim cieľom je spríjemniť vaše chvíle pohody v kruhu svojich blízkych s výrobkami každodennej potreby.